• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 говорили про булінг (ФОТО)
опубліковано: 17.05.2023р. о 15:38, автор: Рахівська міська рада

17 травня 2023 року службою у справах дітей Рахівської міської ради та поліцейським офіцером Рахівської територіальної громади Прокопцем П.П. була проведена лекція на тему “Стоп булінг”. Цей захід покликаний змінити свідомість та навчити учнів 5-го класу впізнавати, запобігати та боротися з булінгом.

Під час лекції, яка відбулася в Рахівському ЗЗСО І-III ступенів №1 акцентували увагу учнів на серйозності проблеми булінгу та його наслідків для жертв. Учасники заходу дізналися про різні форми булінгу – вербальний, фізичний, соціальний та електронний, та про те, як вони можуть виявитися в повсякденному житті школярів.

Присутні також дізналися про практичні кроки, які можуть вжити для запобігання та протидії булінгу. Поліцейський офіцер Рахівської територіальної громади Прокопець П.П.  зазначив важливість виявлення та повідомлення про випадки булінгу, а також активного спілкування з дорослими, які можуть надати необхідну підтримку та допомогу.

Учні активно брали участь в дискусіях, висловлюючи свої думки та питання стосовно булінгу. Вони показали глибоке розуміння проблеми та підтвердили своє бажання допомагати один одному та створювати безпечну та дружню атмосферу в школі. Присутні учні також зобов’язалися бути відповідальними громадянами та не мовчати, якщо бачать або стикаються з булінгом.

Лекція “Стоп булінг” для учнів 5-го класу, яку провели служба у справах дітей Рахівської міської ради спільно з поліцейським офіцером Рахівської територіальної громади Прокопцем П.П. стала важливим кроком у протидії булінгу в школі. Даний захід нагадав учням про необхідність підтримки та допомоги один одному, а також про відповідальність всіх членів громади у створенні безпечного та дружнього оточення.

Важливо підкреслити, що ця лекція є лише початком широкомасштабних зусиль у боротьбі з булінгом. Школи, служба у справах дітей Рахівської міської ради та поліцейський офіцер Рахівської територіальної громади Прокопець П.П. продовжують співпрацювати, впроваджувати програми профілактики та надавати підтримку жертвам булінгу. Тільки разом ми зможемо змінити світ і створити безпечне місце для всіх дітей.

 

 Служба у справах дітей