• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Великодню суботу на Закарпаття привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму
опубліковано: 19.04.2017р. о 10:44, автор: Рахівська міська рада

Напередодні Паски закарпатці змогли отримати символ Воскресіння Христового із самого Єрусалиму – Благодатний вогонь. До Ужгорода його доправили спеціальним рейсом із Києва, а вже з аеропорту передали у храми нашого краю.
Кілька сотень людей у аеропорту «Ужгород» у Великодню суботу зустрічали благу вість, втілену у вогні. Вогонь, який щороку сходить у Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, доставила до Києва одразу після священного дійства делегація Української православної церкви.

Завдяки зусиллям небайдужих людей буквально одразу після прибуття до Києва Благодатний вогонь передали до Ужгорода. Організаторами цієї благочинної місії виступили народні депутати від Закарпаття Валерій Лунченко, Василь Петьовка, Роберт Горват, Михайло Ланьо, Павло Балога; підприємець і меценат Роберт Бровді, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин, депутат обласної ради Мирослав Білецький, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, громадський діяч Валерій Пересоляк. Особисте сприяння надав також Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За сприяння народного депутата України Василя Васильовича Петьовки, вночі, під час святкового пасхального богослужіння, благодатний вогонь було доставлено у всі населені пункти Рахівщини.