• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
УКРАЇНУ ВДРУГЕ ПРЕЗЕНТУЮТЬ НА НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИТАЇ «СOTTM 2017»
опубліковано: 01.02.2017р. о 10:20, автор: Рахівська міська рада

АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА (надалі АУКС) знову є ініціатором участі та організатором українського стенду у Міжнародній виставці зарубіжного туризму «СOTTM 2017», яка пройде 29-31 березня 2017 року у місті Пекін (Китай).

“З огляду на те, що витрати громадян КНР у 2015 році на туристичні подорожі склали близько 292 млр. дол. США, Китайська Народна Республіка є світовим лідером за витратами на туризм. Отже, може стати для України цільовим туристичним ринком”, – зазначив директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Ліптуга Іван Леонідович.

У виставці СOTTM 2017 беруть участь «Міжнародні Авіалінії України» (флагманська авіакомпанія і найбільший авіаперевізник України); «Червона Рута» (круїзи по р. Дніпро); «СОЛО ІСТ» (тури в Чорнобиль); «Романтік СПА Готель» (м. Яремче); «ДОБРО» (тури в Україну); «ПРЕМ’ЄР ІНТЕРНЕШНЛ» (мережа готелів в Україні); готелі «Panorama De Luxe» (м. Одеса) та «City Holiday Resort & SPA» (м.Київ). Крім того, планується, що Україну будуть також представляти фахівці профільних департаментів міськрад Києва, Львова, Одеси та Харкова.

«Цьогорічна виставка не тільки відкриває перед нашими підприємцями нові туристичні можливості, а й може стати потужним локомотивом для подальшого розвитку Українсько-Китайских відносин», – наголосив Голова Президії АУКС Віталій Олійник.

Український стенд в 42 квадратних метри вже повністю зайнятий учасниками, проте представники АУКС запевнили, що в разі необхідності мають змогу розширити площу вдвічі та готові залучити до роботи у Виставці всіх бажаючих з України.

Контактна особа щодо участі у виставці – менеджер департаменту ЗЕД Сергій Гмиря Тел.: (044) 285-70-52; sp5@aucc.org.ua

Для довідки: АУКС створено в 2008 році, асоціація відкрита до нових учасників та має офіси в Києві та Пекіні, є одним із засновників Українсько-Китайської Ділової ради, до складу якої увійшли Торгово-Промислова палата України (ТППУ) та Всекитайський Комітет сприяння міжнародній торгівлі (ССРІТ).

В 2017 році АУКС приділятиме увагу виставкам різної тематики, та зокрема запрошує до співробітництва у наступних: продуктова (SIAL CHINA, 17-19 травня, Шанхай), інвестиційна (COIFAIR, 19-20 жовтня, Пекін) та освітня (China Education Expo – CEE, 21-22 жовтня, Пекін).