• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі реорганізували шляхом злиття
опубліковано: 04.04.2017р. о 07:52, автор: Рахівська міська рада

Постановою КМУ від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» передбачено реорганізувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом злиття та шляхом приєднання окремих органів Пенсійного фонду України.

Відповідно до Додатку 1 вищевказаної постанови з 1 квітня 2017 року реорганізовані шляхом злиття управління Пенсійного фонду України в Рахівському та управління Пенсійного фонду України в Тячівському районах в Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Данилич Сергій Семенович, юридична адреса: м. Тячів, вул. Робітнича, 18.

Дана реорганізація ніяким чином не створить труднощів для соціально незахищених верств населення щодо звернень до органів Пенсійного фонду України.

Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи Рахівського району зможуть і надалі звертатись до відділів з обслуговування громадян, з питань пенсійного забезпечення, подавати документи для призначення (перерахунку) та виплати пенсій, отримувати довідки про розмір пенсії, отримувати розрахунки доплати до мінімального страхового внеску за неповні місяці роботи застрахованої особи, подавати звітність з окремих видів господарських операцій та отримувати роз’яснення з інших питань, віднесених до компетенції органів Фонду, які продовжуватимуть свою роботу на базі старих управлінь, а саме за адресою м. Рахів, вул. Миру, 34.