• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Усі реанімаційні, операційні та пологові відділення медичних закладів області забезпечені генераторами
опубліковано: 27.10.2022р. о 13:34, автор: Рахівська міська рада

Ворог відчайдушно намагається зламати українців, руйнуючи критичну інфраструктуру. Наші енергетики роблять усе можливе і неможливе, аби відновити постачання електроенергії якнайшвидше.

Однак якщо для населення відсутність електропостачання упродовж кількох годин не є критичною, то для лікарень і їхніх пацієнтів це може обернутися катастрофою. Аби уникнути цього, необхідні потужні генератори, які дозволяють в автономному режимі забезпечити роботу обладнання у разі екстрених ситуацій. На цьому наголосив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

«38 закладів охорони здоров’я області готові продовжити роботу, якщо зникне центральне електропостачання. Зокрема, йдеться про пологові будинки та відділення для новонароджених, безперебійно працюватимуть хірургічні відділення, операційні та реанімаційні», – прокоментував Мирослав Білецький.

Також, за його словами, Міністерство охорони здоров’я має намір закупити ще понад 1200 генераторів для медичних закладів країни, тож, імовірно, кількість лікарень на Закарпатті, які матимуть автономне джерело живлення, збільшиться.