• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Успіхи рахів’ян на чемпіонаті України з армспорту
опубліковано: 05.04.2021р. о 16:04, автор: Рахівська міська рада

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Сьогодні, 05 квітня 2021 року, міський голова Віктор Медвідь привітав молодих рахівських спортсменів Станіцького Романа, Шушмана Михайла та Ілічука Василя  з високими результатами, які ті здобули на чемпіонаті України з армспорту серед молоді, юнаків та юніорів, вручивши їм подарункові набори за гідне представлення Рахова на всеукраїнському рівні та з метою подальшого заохочення армреслерів до професійного розвитку і наполегливої праці.

Змагання найвищого національного рівня приймала виставкова зала Полтавського міського будинку культури.

У категорії юнаки, вага 60 кілограм – рахів’яни Станіцький Роман та Шушман Михайло посіли друге на четверте місце відповідно.

У категорії юнаків, вага 55 кілограм – Ілічук Василь виборов четверте місце.

Призери змагань матимуть можливість представляти Україну на чемпіонаті Європи з армспорту, зокрема Станіцький Роман отримав запрошення до збірної України.