• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Увага!Поліція інформує
опубліковано: 16.10.2023р. о 12:13, автор: Рахівська міська рада

19 жовтня 2023 року о14.00 год. в приміщенні Рахівської районної ради,
за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 1, Рахівського району,запланована до проведення робоча зустріч мешканців та активу Рахівської територіальної громади з начальником управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції ДЬОРДЯЙ Володимиром Івановичем.

У зібранні прийматимуть участь заступник начальника управління – начальник відділу підтримки управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області підполковник поліції ЦЮПКО Євген Борисович, начальник відділу управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції СОФІЛКАНИЧ Олександр Васильович, керівник Рахівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області підполковник поліції Негря Василь Михайлович та поліцейські офіцери громади, які забезпечують виконання завдань, спрямованих на дотримання прав і свобод людини, охорону інтересів суспільства та держави на території Рахівської територіальної громади.

Робоча зустріч проводитиметься режимі, наближеному до прийому громадян, метою якої визначено встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю,підвищення загального рівня правопорядку на території громади, обговорення нагальних питань, які турбують мешканців громади, забезпечення комплексного підходу до вирішення проблематики, пов’язаної
з питаннями стабільного відчуття громадянами безпеки, а також узгодження додаткових заходів з покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських.

Мешканці та актив громади під час зустрічі матимуть змогу отримати від поліцейських вичерпні відповіді щодо якості надання поліцейських послуг відповідно до компетенції, обговорити пропозиції, клопотання, скарги щодо роботи правоохоронців.

Контакті телефони учасників робочої зустрічі:

Дьордяй Володимир Іванович – 050 – 570 – 79 – 56

Цюпко Євген Борисович                   – 050 – 505 – 12 – 15

Софілканич Олександр Васильович  – 050 – 516 – 64 – 07