• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
УВАГА!!!
опубліковано: 03.11.2021р. о 10:34, автор: Рахівська міська рада

Шановні громадяни! Повідомляємо, що Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області наголошує на посилення контролю за дотриманням обмежувальних заходів.

Ми маємо діяти на упередження розповсюдження хвороби, щоб уникнути запровадження «червоної зони» та забезпечити функціонування області у звичайному режимі. Адже всі розуміють, що вона означає – це навчання дітей онлайн, а не у школах, функціонування пасажирського транспорту лише у спецрежимі, заборона проведення абсолютно всіх масових заходів, та що не менш важливо, обмеження роботи деяких підприємств.
Щоб цього не допустити, ми повинні чітко слідувати нормам протиепідемічних заходів. Жорстке дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-I9, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а також слід звернути увагу на обов’язковість проведення щеплення працівниками закладів, або осіб, що здійснюють господарську діяльність на території зареєстрованої потужності (ринки).
В разі виявлення спеціалістами Держпродспоживслужби порушень щодо недотримання карантинних обмежень, службою будуть застосовані адміністративні санкції відповідно до вимог чинного законодавства України (штраф на суму 17000-34000 грн на громадян та 34000-170000 грн на посадових осіб; (за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту 170-255грн)).
Лише спільні зусилля, взаєморозуміння та чітке дотримання правил карантину є запорукою стабілізації ситуації із захворюваністю на коронавірус, і в цілому єдиним шляхом для недопущення введення «червоної зони» на території області.