• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В біді Рахів не залишився на самоті.
опубліковано: 19.08.2018р. о 13:24, автор: Рахівська міська рада

17 серпня 2018 року близько 19:30 в м. Рахів у результаті зливових дощів утворилися селеві потоки, які заповнили потік Буркут. Як наслідок, затоплено значну частину території міста, підтоплено та занесено шаром намулу та гравію підвали і двори дев’яти багатоквартирних будинків, 200 приватних дворогосподарств, дошкільний навчальний заклад №3, під’їздні дороги.

Селевим потоком знищено близько 2 км дороги по вул. Буркут, зруйновано містки та підпірні стінки. В цілому, нанесено значних матеріальних збитків мешканцям міста та об’єктам комунальної власності.

При ліквідації наслідків стихійного лиха на прохання Рахівської міської ради миттєво відгукнулися приватні підприємці та установи міста, району та області.

Максимальних зусиль доклали підрозділи МНС, прийшли на допомогу підприємці Бердар Павло, Небела Василь, Сливка Ярослава, Личковський Юрій, ЗАТ «Верховина» (директор Загарович К.К.), ГО «Біла Тиса», надавши техніку та паливно-мастильні матеріали, підприємства та установи: Рахівський ДЕД, Карпатський біосферний заповідник, ДП «Великобичківське лісомисливське господарство». До робіт підключились депутати Рахівської міської ради, члени виконавчого комітету та небайдужі мешканці міста.

Окрема щира подяка міським головам міста Ужгород Богдану Андріїву, міста Хуст Володимиру Кащуку, міста Мукачево Андрію Балозі, міста Берегове Золтану Бабяку, міста Тячів Івану Ковачу за спецтехніку направлену для проведення робіт, народному  депутату України Василю Петьовці , Рахівській РДА, Рахівській районній раді, Закарпатській ОДА.

З першого дня депутати міської ради працюють з населенням на відповідних округах оцінюючи збитки нанесені мешканцям міста паводком та визначаючи об’єм інших видів допомоги, в якій виникла необхідність у результаті стихійного лиха.

Робота міської ради в першу чергу направлена на відновлення пропускної здатності потоку Буркут, забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення, відновлення прохідності ливневих стоків, прибирання вулиць та дворів міста.