• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЗАСЯЯЛА РАХІВСЬКА ЯЛИНКА
опубліковано: 20.12.2018р. о 10:44, автор: Рахівська міська рада

Вчора, 19 грудня, в день великого християнського свята Миколая Чудотворця, відбулося радісне міське дійство – відкриття головної ялинки Рахова, на яке завітало чимало рахівчан, від малого до великого, щоб досхочу повеселитись та разом засвітити барвисто прикрашену лісову красуню.

Діточок та дорослих привітали з Днем Святого Миколая та новорічними святами Рахівський міський голова Віктор Медвідь, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму міста Рахів отець Михайло Шутко та інші учасники свята, а також сам Святий Миколай, який провів веселі конкурси і нагородив переможців подарунками та разом з малечею засвітив вогники на ялинці, що була встановлена силами Рахівської міської ради та комунальних підприємств міста.

Під час святкування підводилися підсумки міського конкурсу малюнку «Святий Миколай очима дітей», що проходив за сприяння Рахівської міської ради. Отець Михайло Шутко нагородив авторів найкращих малюнків, обраних журі з понад 400 учасників, та закликав діточок і наступного року взяти участь в цьому цікавому заході та проявляти і розвивати свої творчі здібності.

Зі сцени лунали виступи місцевих юних талантів та професійних колективів в рамках святкового концентру, що був організований відділом культури Рахівської РДА.

Міська рада допомогла Святому Миколаю організувати солодкі подарунки для найменших учасників свята, які він роздавав за гарні віршики, співаночки та інші виступи, які дітки підготували до цієї події.