• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В Рахівській територіальній громаді було проведено змагання з волейболу серед дівчат в рамках ІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» серед учнів закладів середньої освіти у 2023-2024 навчальному році (ФОТО)
опубліковано: 07.03.2024р. о 15:08, автор: Рахівська міська рада

07 березня 2024 року в Рахівській територіальній громаді було проведено змагання з волейболу серед дівчат в рамках ІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» серед учнів закладів середньої освіти у 2023-2024 навчальному році.
Розпочалися змагання хвилиною мовчання, під час якої учасники турніру вшанували пам’ять загиблих за незалежність та свободу нашої держави, спільного виконання гімну України та гімну загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Показати свої вміння в грі з волейболу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зареєструвалось та прийняли участь 5 закладів загальної середньої освіти нашої громади (Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3, Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 та Діловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів).
Юні волейболістки показали не тільки гарну майстерність, наполегливість в боротьбі за перемогу, але й продемонстрували важливість командної роботи, адже сила в єдності!

І місце – Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1
ІІ місце – Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
ІІІ місце – Діловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів
ІV місце – Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3
V місце – Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4
Наступними змагатимуться шкільні команди волейболісти серед юнаків. Підтримуймо своїх, долучаймось та популяризуймо спорт серед молоді!