• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В РАХОВІ ПРОЙШОВ ТРАДИЦІЙНИЙ МІСЬКИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО
опубліковано: 21.01.2019р. о 11:16, автор: Рахівська міська рада

Після сильних снігопадів, а відтак різкого потепління й дощу, ніби сам Господь благословив мешканців Рахівщини прекрасною морозною погодою та сонячною небесною блакиттю в День Хрещення Господнього, що дало змогу в святковій атмосфері провести традиційний щорічний міський захід – освячення Йорданської води та пірнання в ополонку.

На свято, організоване Рахівською міською радою, зібралися десятки містян, які мали змогу не лише пройти випробовування на мужність, пірнувши в льодяну воду, але й скуштувати смачні страви та напої.

Розпочався захід урочисто – освяченням води, яке провів настоятель Святопантелеймонівської парафії протоієрей Михаїл Шутко та привітав рахівчан зі світлим святом Хрещення Господнього. До вітального слова долучився рахівський міський голова Віктор Медвідь, побажавши успіхів в усіх починаннях в новому 2019 році та добра, миру і злагоди в кожну оселю.

Захід не був би можливим без кропіткої праці представників міської ради й комунальних підприємств міста, без підтримки депутатів міськради і членів виконкому та допомоги підприємців. Особливо хочеться подякувати депутатам міської ради Гейнішу Василю Антоновичу та Грегірчаку Павлу Миколайовичу, директору МКП «Рахівкомунсервіс» депутату міськради Сливці Василю Михайловичу, члену колектива та депутату міської ради Косівському Миколі Івановичу, особлива вдячність підприємцю Веклюку Миколі Юрійовичу за значну спонсорську допопомгу, а також Молдавчуку Івану за виділену деревину.

Стало вже гарною традицією стрічатися в Рахові на березі Тиси в День Хрещення Господнього, адже це свято, започатковане Рахівською міською радою, проходить вже котрий рік поспіль, і щороку до нього долучається все більше і більше мешканців міста та району. Сподіваємося, що Йорданська вода додала здоров’я тілу та міцності духу і чекаємо на вас в наступному році!

Більше фото від депутата міської ради Володимира Волощука за посиланням http://rakhiv.net/%D1%80%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B2-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-2019-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D1%8E%D1%94%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F/