• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В РАХОВІ ПРОЙШОВ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ПАМ’ЯТІ ІГОРЯ НІМЧУКА
опубліковано: 16.12.2019р. о 11:38, автор: Рахівська міська рада

15 грудня 2019 року в спортивній залі Рахівської ЗОШ №1  відбувся турнір з настільного тенісу пам’яті Ігоря Німчука – колишнього голови районної федерації настільного тенісу та депутата Рахівської міської ради.

В турнірі прийняло участь 30 спортсменів з Рахова й інших населених пунктів Рахівського району та других регіонів України: з Калуша, Тячева, Дубового, Солотвина, а також Великого Бичкова, Кобилецької Поляни, Косівської Поляни, Богдана.

На попередньому етапі учасники були розділені на 4 групи, де провели ігри за коловою системою. По 4 кращих спортсмени увійшли до 2го етапу, де проводились змагання по олімпійській системі, тобто з вибуванням.

У фіналі в боротьбі за 3-тє місце рахівчанин Олександр Березовський переміг Івана Максимчука з Дубового, а 1 та 2 місця відповідно вибороли Василь Луцкий з Калуша та Іван Цубера з Солотвина.

На початку змагань рахівський міський голова Віктор Медвідь вручив почесну спортивну медаль та кубок доньці Ігоря Євгеновича – Анастасії та його батькові Євгену Німчуку.

Організатори змагань висловлюють вдячність Рахівській міській раді за допомогу у придбанні спортивної атрибутики.

Підготував В.В. Головчук