• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В РАХОВІ ТРИВАЄ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З КОМУНІКАТИВНИХ НАВИЧОК ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЦНАП
опубліковано: 13.09.2019р. о 10:01, автор: Рахівська міська рада

Цими днями, 12-13 вересня, в місті Рахів триває тренінг по четвертому модулю в рамках другого туру програми «ULEAD з Європою». Співорганізатором заходу є Рахівська міська рада, а контактною особою для міста Рахів – Юлія Буряк, начальник Центру надання адміністративних послуг міськради.  Мета проекту, в другій фазі якого зараз задіяна Рахівська міська рада – покращення якості надання адміністративних послуг мешканцям громади та створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в нашому місті.

В рамках проекту буде надано не лише матеріально-технічне сприяння створенню ЦНАП в Рахові, а й проведено ряд навчань та тренінгів для працівників Центру. Так, в рамках четвертого модулю тренер Проекту Вікторія Костюк опрацьовує з учасниками заходу комунікативні навички.

Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» реалізовується за спільної підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції. Українським партнером виступає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

Автори програми переконані, що «децентралізація є однією з найважливіших реформ українського уряду. Щоб ця реформа була успішною, важливо посилити спроможність держави у наданні послуг, що включає делегування місії, повноважень та обов’язків органам місцевого самоврядування. Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об’єднаних громадах та невеликих містах підвищує доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні».