• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В Ужгороді відбудеться Міжнародна конференція «Сприяння євроатлантичній інтеграції України на прикладі Закарпаття»
опубліковано: 23.05.2018р. о 08:09, автор: Рахівська міська рада

У п’ятницю, 25 травня у м.Ужгород відбудеться Міжнародна конференція «Сприяння євроатлантичній інтеграції України на прикладі Закарпаття».
У заході візьмуть участь близько 150 представників органів державної влади та місцевого самоврядування з Угорщини та України, а також Комітету Регіонів ЄС (Брюссель, Бельгія).
Метою конференції є презентація можливостей та конкретних пропозицій розвитку, підтримка співпраці в сучасній адміністративній, економічній та культурних галузях, політика сусідства ЄС, підтримка України та Закарпаття Урядом Угорщини, роль та можливості ЄОТС ТИСА у розвитку транскордонної та регіональної співпраці, презентація пакетів інтегрального розвитку, ознайомлення з транскордонними та брюссельськими джерелами фінансової підтримки.
Організатори заходу – Європейське об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА (ЄОТС ТИСА), засновники: Закарпатська обласна рада, загальні збори області Саболч-Сатмар-Берег та орган самоврядування м.Кішварда (Угорщина) спільно з Ужгородським національним університетом, Ніредьгазьким університетом, за фінансової підтримки Фонду «Pallas Athéné Domus Educationis» (PADE), Угорщина.
Початок о 10.00 год.
Місце проведення: готель «Кілікія» (м.Ужгород, м-н Шахта, вул. Дитяча, 1Г)
До участі у конференції запрошуються представники громадських організацій та ЗМІ.
Контактна особа: Юдіта Євчак, заступник директора ЄОТС ТИСА,
j.jevcsak@gmail.com, тел. +38-050-538-10-40.