• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
“ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ” Розпочато!
опубліковано: 12.04.2021р. о 15:13, автор: Рахівська міська рада

09 та 10 квітня відбулося «ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ» на території Рахівської територіальної громади.
Першого дня працівники Рахівської міської ради прибирали парк «Буркут».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також, у п’ятницю, 09 квітня, силами ДП «Рахівське ЛДГ» та працівниками Рахівської міської ради  висаджено близько 150 ялинок  на ділянці «Рахівського тризуба» та облагороджено його територію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадуємо, створення «Рахівського тризуба» ініційоване депутатським корпусом та виконавчим комітетом Рахівської міської ради,  реалізація проходила спільно із працівниками Карпатського біосферного заповідника та ДП «Рахівське ЛДГ» у 2018 році.

 

Вже 10 квітня,  працівники виконавчого апарату Рахівської міської ради, депутати Рахівської міської ради, КП «Рахівкомунсервіс», ДП «Рахівське ЛДГ» та місцеві жителі очистили та облагородили берег річки Тиса у районі картонної фабрики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Весняне прибирання також пройшло на території Костилівки, Білина і Ділового, місцеві жителі облагороджували території навколо адміністративних будівель, прибережних зон та  в центральній частині сіл.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякуємо всім, хто приєднався до великої справи, тільки спільними зусиллями зможемо покращити стан нашої рідної громади,  сподіваємося на Вашу допомогу у майбутньому.

«ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ» проходитиме  щотижня, всім хто бажає долучитися до нього, чи організувати ініціативну групу, просимо звертатися за номером – 0977915338 (Ігор), та слідкувати за анонсами на нашому сайті, або в мережі Facebook – «Рахівська міська рада // Rakhiv Town Council».