• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
від 07 вересня 2016 року №55 Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом
опубліковано: 08.09.2016р. о 16:44, автор: Рахівська міська рада

Рахівська міська рада

виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від   07 вересня 2016 року  № 55

м .Рахів

 

Про заборону торгівлі алкогольними,

слабоалкогольними напоями та пивом

 

Керуючись статтею 30, частиною 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 №854 „Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”, з метою упорядкування торгівельної діяльності на території міста, профілактики порушень громадського порядку в нічний час доби, враховуючи численні скарги мешканців міста, виконком міської ради

в и р і ш и в :

         1. Заборонити з 10 вересня по 31 грудня  2016 року на території міста Рахів роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом   з 23.00 год. до 05.00 год. у стаціонарних, виносних та пересувних об’єктах торгівлі, цілодобових магазинах, малих архітектурних формах, барах, кафе, ресторанах, автомобільних заправних станціях, розважальних закладах міста.

         2.Зобовязати власників закладів торгівлі забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у години визначені даними рішенням.

         3. Довести дане рішення до відома Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП у Закарпатській області  для організації його виконання.

4.Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Рахівської міської ради та в газеті „Зоря Рахівщини”.

         5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бочкора П.Ю.

Міський голова                                                           В.В.Медвідь