• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ МЕРІВ ТРШЕБИЧА ТА РАХОВА
опубліковано: 03.04.2019р. о 13:52, автор: Рахівська міська рада

Сьогодні, 3 квітня, в  міській раді міста Тршебич (Чехія) пройшла зустріч голів міст-побратимів Тршебича Павела Пацала та міста Рахів Віктора Медвідя. В робочій зустрічі також взяли участь колишній мер міста Тршебич, заступник міського голови пан Павел Яната, який власне і підписав Угоду про партнерство з Раховом у 2017 році, а також заступники  міського голови пан Владімір Малий та пан Мілош Груза.

На зустрічі було обговорено ряд питань співробітництва між містами-побратимами. Особливу увагу приділено новому спільному проекту між Тршебичем та Раховом, а саме – створенню в Рахові площі Тршебицької.

Нагадаємо, що нещодавно нашими чеськими партнерами було виділено кошти для співфінансування спільного чесько-українського проекту, який буде спрямовано на облагородження мікрорайону міста по вулиці Богдана Хмельницького, а саме: облаштування місць відпочинку, дитячого ігрового майданчика та зелених зон, які в комплексі оформлені в площу Тршебицьку.

Зустріч пройшла в дужній атмосфері, голови обох міст-партнерів висловили впевненість, що площа Тршебицька стане черговим, але далеко не останнім кроком в нашій плідній співпраці.