• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Відбувся перший турнір з міні-футболу ім. Василя Гаджеги
опубліковано: 01.06.2016р. о 15:42, автор: Рахівська міська рада

29 травня 2016 року в місті Рахів, на стадіоні «Карпати» відбувся турнір з міні – футболу серед аматорських команд ім. В. Гаджеги. Це свято футболу було приурочене пам’яті відомій постаті у футбольному житті міста Рахів  –  Василю Івановичу Гаджезі, який помер 9 січня 2016 року.

Ініціаторами та організаторами турніру були депутати Рахівської міської ради та працівники міської ради. У турнірі взяло участь 10 команд, які були поділені на 2 підгрупи.

Вітальне слово учасникам змагань сказав міський голова Рахова – Віктор Медвідь, депутат Рахівської міської ради – Богдан Губко та син В.Гаджеги- військовий комісар Василь Гаджега.

На змагання в якості гостей були запрошені футбольні ветерани клубу «Карпати», які грали з В. Гаджегою в одній команді відстоюючи на футбольних полях честь футбольного клубу з міста Рахова.

mini-futbol-gadzhegy-2В запеклій боротьбі перемогу в турнірі  здобула команда «Левада» (капітан Юрій Гудз), друге місце посіла команда «Думин» (капітан Роман Фільтюк), третє місце виборола команда «Ветерани» (капітан Олександр Мойсюк).

mini-futbol-gadzhegy-3Подяку за участь у турнірі отримала команда «Фортуна» (капітан Дмитро Чічак). Приз кращого гравця виборов воротар команди «Царина» Микуличинський Михайло.

mini-futbol-gadzhegy-4Під час нагородження, подяками за активну участь у футбольному житті міста було відзначено кожного ветерана команди «Карпати» минулих років, які грали з Василем Гаджегою та під його керівництвом як тренера.

mini-futbol-gadzhegy-5Також подякою за активну участь у житті міста Рахів та за організацію турніру ім. В.Гаджеги було нагороджено Губко Богдана та Німчук Ігора.

mini-futbol-gadzhegy-6Після нагородження, всіх учасників, депутатів та гостей пригостили смачним бограчем, боб-левешом, шашликами та іншими смачними стравами. За приготування яких щира вдячність депутатам Рахівської міської ради Гейніш Василю з сім’єю та Ігору Кальбі.

mini-futbol-gadzhegy-7Велика вдячність міському голові за допомогу в організації та проведенні турніру. Він буде проводитись кожного року в останню неділю травня.

mini-futbol-gadzhegy-8

Богдан Губко

депутат Рахівської міської ради