• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Відбувся відбір фестивалю-конкурсу «Барви життя»
опубліковано: 07.11.2016р. о 08:59, автор: Рахівська міська рада

25 жовтня у районному Будинку культури відбувся відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з обмеженими можливостями «Барви життя», мета якого – сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва.

А у вівторок з-поміж рахівських талантів відбирали кращих які, представлятимуть Рахівщину в обласному центрі. Змагалися учасники у різних жанрах – театральному, вокально-хоровому, декоративно-прикладному та інших. Визначити переможця серед особливих рахів’ян випало на долю суддівської п’ятірки у складі: заступника начальника управління соцзахисту населення РДА Івана Боднара, методиста відділу освіти Марія Корадіні, культорганізатор РБК Василь Кухар, заступник директора Рахівської ДМШ Олена Папарига та керівник гуртка образотворчого мистецтва РБДЮТ Марина Ліщук.
Розпочали конкурс з вітальних та підбадьорливих слів в. о голови райдержадміністрації Віктор Турок та в. п. голови райради Іван Копич. А потім одні за одними демонстрували власні таланти учасники заходу. Зворушливо співали про долю важку сиротинську, любов до рідної землі Петра Дребота, Євгенія Лакотош, Назар Томенюк та Марія Годинко. Виразно, майстерно декламували поезію Мирон Білінкевич і Наталія Назарик. Барвистою була виставка робіт конкурсантів, які змагалися у жанрі „Декоративно-прикладне мистецтво”. Вигаптувані вишиванки, рушники, скатертини, виплетені светри та панчохи радували зір, а детально вирізьблені різноманітні вироби з коріння та дерева просто заворожували красою.
Вислухавши всіх і кожного, оглянувши чудові рукотвори журі довго вирішувало, кому віддати першість та відправити до наступного відбіркового туру. Перемогу віддали у декоративно-прикладному мистецтві Михайлові Мадярі та Миколі Мещарику, в поезії – Мирону Білінкевичу і Наталії Назарик, а найздібнішою вокалісткою виявилася Євгенія Лакотош. Виокремили не лише кращих, а й відзначили грамотами та подяками за участь всіх інших, бо їх можна вважати переможцями за неймовірну силу духу.

 

Андріана ЛЕЛЕ, zorka.in.ua