• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Відділ агропромислового розвитку інформує
опубліковано: 16.04.2018р. о 08:15, автор: Рахівська міська рада

Відповідно до пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», повідомляємо, що найближчим часом очікується дотація за молодняк, яка надається на безповоротній основі фізичним особам (особистим селянським господарствам) за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

Передбачається, що дотація за молодняк надаватиметься за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Враховуючи вище сказане, просимо активізувати роботу щодо термінового інформування населення про обов’язкову ідентифікацію поголів’я молодняка, вище зазначеного віку, на який передбачається отримання цьогорічної дотації.

У разі наявності у населення ідентифікованого молодняка, просимо зібрати та правильно оформити пакет документів, а саме:

паспорт великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копію паспорта громадянина України;

довідка про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

За додатковою інформацією просимо звертатися до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою: м. Рахів вул. Миру, 1, ІІ поверх, кабінет № 20, тел.: 2-26-04, 0969906472 або на E-mail: rakhiv-apk@ukr.net.