• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Відеосюжет про футбольний турнір у Рахові
опубліковано: 19.09.2017р. о 08:13, автор: Рахівська міська рада

Футбольний турнір відбувся у Рахові на стадіоні «Карпати». Присвятили його пам’яті майстрів із технічних видів спорту, чемпіонів всесвітніх змагань лісорубів 1967го року у м. Монреаль, героїв Соціалістичної Праці – Івана Чуси та Василя Шорбана.

Футбольний турнір проводиться уже 7ий рік поспіль і традиційно за підтримки народного депутата Василя Петьовки. Цього річ участь у змаганнях узяли найкращі команди із гірських районів нашого краю.Самі ж учасники раді брати участь у цьому турнірі, але звісно ж усі прийшли за перемогою. Тренери команд кажуть те ж саме і додають, гра уже вдалася, бо зібралися справді сильні футбольні колективи.

Перемогу здобула команда «Карпати» із Рахова, обійшовши у фіналі усть-чорнянських лісорубів, які посіли 2-гу сходинку відповідно. На третьому місці – футбольної команди «Едельвейс» із рахівського Богдана. Учасників нагородили кубками, медалями, грамотами, а кращим гравцям вручили цінні подарунки, і на завершення турніру – традиційний закарпатський бограч. Подробиці – у сюжеті телеканалу М-Студіо: