• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Відкриття спортивного майданчика на території ЗЗСО №2 (ФОТО)
опубліковано: 25.08.2021р. о 10:55, автор: Рахівська міська рада

23 липня 2021 року, в День державного прапору України, у Рахові урочисто відкрили спортивний майданчик на території закладу загальної середньої освіти № 2.

За участю міського голови, першого зуступника міського голови, голови Рахівської районної державної адміністації, начальниці відділу освіти, культури молоді та спорту Рахівської міської ради, вчителів, священика, юних спортсменів та ветеранів спорту, школярів та рахівчан урочисто відкрили майданчик зі штучним покриттям.

Почесне право перерізати символічну червону стрічку надали ветеранам футболу, які внесли великий вклад у розвиток спортивного життя міста, а саме Сергію Степановичу Штадлеру, Юрію Юрійовичу Мкуличинському та  Юрію Юрійовичу Гулину.

До присутніх звернувся Віктор Медвідь, який зазначив, що це черговий із запланованих майданчиків та надзвичайно важливий проект, який дасть змогу виховувати здорову та успішну молодь. Віктор Васильович висловив слова вдячності директору ТОВ «Квадробут» Павлу Бердару, за вчасно виконану якісну роботу.

Отець Василій Лепей освятив спортивний майданчик. Мистецькі виступи подарував учасникам святкового дійства колектив «Авангард», керівник Олена Мамедова.

Відбувся на новозбудованому спортивному майданчику дружній спортивний футбольний матч. Зазначимо, що майданчик збудований за кошти міського бюджету та призначений для заняття спортом.