• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Відкриття виставки “Мовою веселки”
опубліковано: 11.05.2021р. о 13:34, автор: Рахівська міська рада

11 травня 2021 року в Рахівському будинку культури відбулося відкриття виставки мисткині, члена ГО «МИСТЕЦЬКЕ БРАТСТВО» Анни Волошин під назвою «Мовою веселки».

Привітали художницю з відкриттям виставки секретар Рахівської міської ради Дмитро Брехлічук, голова Рахівської РДА Олександр Небила,  голова Рахівської районної ради Діана Бабинець, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради Наталія Дребота, завідувач сектору культури, молоді і спорту Рахівської міської ради Володимир Шепета, депутат Закарпатської обласної ради Ірина Мацепура, колеги мисткині, представники ГО «МИСТЕЦЬКЕ БРАТСВО» та художні колективи міста Рахів.

У 2006 році, після перших проб пензля та за підтримки меценатів Юрія Бендака та Петра Поповича, Ганна Волошин влаштувала першу персональну експозицію полотен під назвою «Озветься ще душа моя…». Презентувала на розсуд поціновувачів мистецтва понад 30 робіт. У наступні роки брала участь у міських виставках. Друга персональна виставка талановитої художниці – «Мелодії землі моєї» – пройшла у 2009 році, наступна за рік – у Долині, що на Івано-Франківщині.

Зазначимо, що нині географія участі Анни Волошин в регіональних і міжнародних експозиціях та пленерах дуже широка: Україна, Словаччина, Польща. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях в Німеччині, Великобританії, Угорщині, Румунії, Росії, Польщі, Іспанії, в Україні та Чехії.

Насолодитися роботами художниці можна буде не тільки сьогодні, а й пізніше, бо триватиме виставка протягом двох тижнів.