• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ВІДКРИТТЯ НОВОГО КОРПУСУ САДОЧКУ №4 В РАХОВІ – СВЯТО ДЛЯ МАЛЕЧІ ТА ДОРОСЛИХ
опубліковано: 24.10.2019р. о 16:01, автор: Рахівська міська рада

Сьогодні, 24 жовтня, в Рахові відбулося по-особливому урочисте та радісне дійство – відкриття нового корпусу ДНЗ №4 «Веселка» по вул. Богдана Хмельницького.

Свято розпочав міський голова Віктор Медвідь, привітавши діточок, вихователів та батьків з такою важливою та довгоочікуваною подією. З вітальними словами виступила завідувачка ДНЗ №4 Обизька Віра Іванівна, а також Фірка Михайло Іванович, який від імені народного депутата Василя Петьовки привітав присутніх та передав діточкам цінні подарунки: вручив паспорт від цифрового піаніно “CASIO” в зал для святкових дитячих виступів та іграшки.

Відкриття нового корпусу стало реальністю завдяки роботам, які були проведені Рахівською міською радою за кошти міського бюджету та фінансування з державного бюджету, яке було отримане за сприяння народного депутата України від округу №72 Василя Петьовки, а також дякуючи нашим чеським побратимам з міста Тршебич,  які вчасно виділили необхідну допомогу для завершення цієї великої справи.

Світлий та затишний корпус – другий дім для дошкільнят – вражає прекрасним художнім оформленням у виконанні знаної рахівської художниці Василини Зейкан, якісними меблями, комфортними спальними приміщеннями, сучасною кухнею і їдальнею, якісно облаштованими санвузлами, просторим залом для святкових концертів, барвистими ігровими кімнатами.

Окрім повної реконструкції нового корпусу, де розмістяться чотири додаткові групи для діточок, проведено благоустрій території садочка, облаштовано дитячий ігровий майданчик.

Діточки порадували присутніх запальним концертом, який був організований вихователями та музкерівником садочка Сойкою Еллою Олександрівною, а також представили виставку творчих робіт до Свята осені.

Надсучасний комфортний корпус ДНЗ №4 «Веселка» чекає своїх маленьких відвідувачів!