• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ВІДНОВЛЮЄМО МІСТО ЗА ПІДТРИМКИ ПАРТНЕРІВ З ТРЕБИЧА
опубліковано: 08.11.2018р. о 16:06, автор: Рахівська міська рада

З метою проведення відновлювальних робіт після стихійного лиха, яке пройшло містом 17 серпня цього року, нанісши значної шкоди багатьом дворогосподарствам, інфраструктурі, комунальному майну, чеськими партнерами з міста Требич було виділено цільові кошти на ремонт елементів інфраструктури, які постраждали під час згаданих подій. Мова йде про суму в 917 тисяч гривень, що поступили на рахунок Благодійного фонду ВіЗа (Ужгород), під егідою якого реалізовуються проекти співпраці Закарпаття-Височина.

За ці кошти здійснено ремонт відрізку тротуару від перехрестя вулиць Миру-Буркут до перехрестя Миру-Пушкіна. Роботи на замовлення міськради проведено ФОП Бердарем Павлом Васильовичем.

Рахівська міська рада висловлює щиру вдячність голові міста Требич Павелу Янаті, депутатам Требичської міської ради, гетьману краю Височина Їржі Бєгоунеку, губернатору Зденеку Кадлецу, координаторці міжнародної співпраці краю Височина Катерині Свободовій та їхнім колегами за плідну співпрацю та дружню підтримку в скрутний для нас час!