• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Військові-контрактники з Рахівщини проходять підготовку у навчальних центрах
опубліковано: 20.04.2016р. о 14:28, автор: Рахівська міська рада

В Україні триває кампанія із відбору бажаючих на військову службу за контрактом. За даними Міністерства оборони України за минулий тиждень угоду зі Збройними Силами України уклали близько 500 українців, у тому числі строковиків та мобілізованих військовослужбовців. Продовжують відбирати контрактників і в районах Закарпатської області.

За словами новопризначеного військового комісара Рахівського району Василя Гаджеги, укласти угоду зі Збройними Силами України з початку року вирішили 17 чоловіків із різних населених пунктів. Чергові троє кандидатів після проходження ретельного медогляду та профвідбору минулого тижня вирушили до одного із навчальних центрів ЗСУ, де пройдуть належну підготовку за своїми спеціальностями.

viysk-konraky-2Рахівщина так само має певний результат роботи щодо відбору на військову службу за контрактом, – розповідає військком. – Ми докладаємо чимало зусиль, щоб виконати поставлені перед нами завдання – проводимо інформаційно-рекламні кампанії, розмовляємо із населенням, залучаємо тих, хто вже має бойовий досвід. За сприяння районного центру зайнятості організували робоче місце для працівника військового комісаріату для проведення співбесід із потенційними контрактниками. Найбільше люди цікавляться грошовим забезпеченням, його стабільністю, умовами військової служби та наявними вакансіями. Саме підвищена цьогоріч до 7-11 тисяч гривень зарплатня військовослужбовців робить цю професію доволі конкурентоздатною на ринку праці.

Варто зазначити, що на сьогодні в запас звільнились близько 30 тисяч мобілізованих військовослужбовців «четвертої хвилі». А з початку року зі Збройними Силами України контракт уклали вже близько 20 тисяч осіб. Саме тому, як зазначив Міністр оборони України, наразі потреби у черговій хвилі мобілізації немає.