• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Військовий комісаріат спільно із центром зайнятості пропонують безробітним «контрактну» альтернативу
опубліковано: 30.03.2016р. о 15:28, автор: Рахівська міська рада

25 березня у Рахівському районному військовому комісаріаті пройшла робоча зустріч із представниками районного центру зайнятості. Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара району майор Сергій Тимощук та директор РЦЗ Ярослав Тулайдан обговорили подальшу співпрацю щодо проведення у районі спільних інформаційних заходів.

Такі заходи військкомат спільно із центром зайнятості проводить для популяризації серед місцевих жителів, котрі шукають роботу, військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Попередньо установи підписали спільне рішення, залучивши до співпраці і районну державну адміністрацію.

– Час від часу при бесіді із безробітними зустрічаємось із ситуацією, коли людина не має інформації про те, що собою являє військова служба за контрактом. Інколи люди не в курсі змін, які відбуваються у вітчизняній армії, її реформування, – розповів Сергій Тимощук. – Такі от бесіди у центрі зайнятості, участь у семінарах із працевлаштування покликані заповнити цю інформаційну прогалину. Крім того, коли людина отримує конкретну пропозицію із озвученою сумою зарплати від 7 тисяч гривень, умовами служби, вірогідність її зацікавлення військовою службою більша, аніж ефект від агітаційних роликів. Хоча наочна агітація не менш важлива.

За умовами спільного рішення інформацію щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати безпосередньо у центрі. Наразі керівники установ домовились продовжити активну роботу щодо залучення кандидатів для відбору на військову службу за контрактом.

Бажаючих дізнатись більше про військову службу за контрактом запрошуємо звертатись за адресою м. Рахів, вул. Миру, 88, моб. тел.: +38 067 107 68 06, тел. 2-12-52 чи e-mail: rvk-rakhiv@ukr.net.