• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КАРПАТСЬКА УКРАЇНА – 2019» В РАХОВІ
опубліковано: 18.10.2019р. о 15:52, автор: Рахівська міська рада

Як анонсувалося раніше, 17-19 жовтня в Рахові триває Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна» під егідою Міністерства молоді та спорту України, в підготовці до якого Рахівська міська рада виступила одним з активних організаторів.

Розпочався захід в четвер, 17 жовтня, з публічних лекцій на тему «Боротьба за українську державність на Закарпатті: погляд через 80 років». Сьогодні в обідню пору пройшов історичний диспут «Карпатська Україна – етап боротьби за українську державність» за участі науковців, а також концерт-лекція легендарного Тараса Компаніченка «Пісні української революції 1917-1921»

Попереду на глядачів чекає виступ кобзарів та лірників на площі перед РБК, а також вечірній показ фільмів про визвольну боротьбу українського народу.

В суботу, 19 жовтня, на Яблунецькому перевалі пройде віче з молебнем та концертом-реквіємом для вшанування Героїв Карпатської України, а після третьої години дня – розгорнута програма заходів в Районному будинку культури, яка завершиться концертом на площі.

Запрошуємо всіх містян та гостей Рахова взяти участь в цій знаковій               події!

Нагадуємо, що фестиваль присвячений створенню українського уряду на чолі з Августином Волошином, організації Народної оборони «Карпатська Січ» (1938–2018) та річниці утворення окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» та її участі у військових діях на сході України.