• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Всі в передчутті: у Рахові здійснюють капремонт дороги за 1,6 млрд гривень
опубліковано: 09.05.2017р. о 19:37, автор: Рахівська міська рада

Капітально ремонтують дорожнє покриття у Рахові. 2 кілометри 700 метрів нового асфальту вже проклали в межах міста та села Вільховатий.

 

Підрядники асфальту не шкодують на новій дорозі спокійно зможуть розминутися дві фури. Фірма-підрядник ремонтує дорогу за технологією холодний ресайклінг. Ставлять на основу 2 шари асфальту.

Додамо також, що знімаючи старе покриття рівняють і ґрунтове. І вже по такому шляху їздити набагато приємніше, ніж до прикладу на асфальтовій в сусідніх селах Білин чи Кваси, де об’їхати суцільні ями не виїжджаючи на зустрічну смугу практично не реально. 7 млн грн вартість кілометра нового покриття.

Всього на ремонт двохсот девяти км дороги передбачили згідно з проектом 1 млрд. 600 млн грн.. Тож усю дорогу державного значення Мукачево-Рогатин протягом до 2018-го року планують відремонтувати. Дорожники повністю перекладуть дорожнє полотно, відремонтують мости, автобусні зупинки, облаштують підпірні стінки в горах, освітлення, мережі зв’язку, тротуари, встановлять дорожні знаки і нанесуть розмітку.