• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Вуличне освітлення – як один з елементів благоустрою населених пунктів
опубліковано: 09.02.2016р. о 15:02, автор: Рахівська міська рада

Освітлення вулиць в населених пунктах є одним із елементів благоустрою,  передбачених в  установленому  порядку  Законом України  «Про благоустрій населених пунктів».

Тож питання вуличного освітлення у місті Рахові знаходиться в центрі уваги міського голови Віктора Медвідя та депутатського корпусу Рахівської міської ради.

З початку року, відповідно до Програми благоустрою міста на 2016-2018 рр., був проведений поточний ремонт освітлення на вулицях Підгірна та Гагаріна загальною кошторисною вартістю більше  85 тис. грн., в тому числі будівельно-монтажні роботи склали майже 69 тис. грн. Також освітлення з’явилось на ділянці вулиці Київській, де раніше воно було відсутнє.  Поточний ремонт на вказаній вулиці, разом із будівельно – монтажними роботами вартував міському бюджету 56,234 тис. грн.

Відповідно до вище зазначеної програми, роботи у місті продовжуються: паралельно проводиться оновлення старого вуличного освітлення на сучасне нове, а у найближчий період заплановано заново освітити всю вулицю Миру на території міста Рахова.