• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Вихованці Рахівського районного спортивно-оздоровчого центру взяли участь у весняному відкритому Чемпіонаті Закарпатської області з Шотокан карате – до.
опубліковано: 08.05.2017р. о 14:22, автор: Рахівська міська рада

Шотокан карате-до – це традиційне карате для самозахисту, зміцнення здоров’я, а також отримання філософських знань та формування характеру особистості. Важливою складовою частиною тренувань є змагальний процес, під час якого проходить перевірка і тестування каратиста.

Нещодавно відбувся чемпіонат з Шотокан карате-до, у місті Мукачево. Він зібрав близько 100 учасників різних категорій – від зовсім юних до вже досвідчених майстрів, які змагалися за право носити почесні звання найкращих спортсменів нашої області. До Мукачева приїхали спортсмени з: м. Іршави, СК «Атлант»- тренер Бреус Володимир; СК «ТРФК Солотвино» – тренер Герег Степан; СК «ТРФК-Рахів» з м. Рахів, тренер – Федоров Микола. Каратисти змагалися із спортсменами не тільки Закарпатської області. Гостями змагань були команди з Дніпропетровської та Донецької областей, зокрема, вихованці клубів «Іппон» з м. Межева (де тренером є Марк Бурмістров) та «ДОФК» з м. Курахове (під керівництвом тренера Ярослава Чепіга).

Юні рахівчани, Олександр Симулик, Ілля Морочило, Андрій Соловйов та Василь Волощук, показали відмінні результати. Мужньо виборений кубок передали міському голові для зберігання в міськраді.

Директор Рахівського районного спортивно-оздоровчого центру висловлює вдячність Рахівській міській раді за організацію та можливість взяти участь в змаганнях.