• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯ ГУЦУЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ В УКРАЇНСЬКО-РУМУНСЬКОМУ ПРИКОРДОННІ 2SOFT/2.1/10 УВІЙШОВ У ЗАВЕРШАЛЬНУ ФАЗУ (ФОТО, ОНОВЛЮЮТЬСЯ)
опубліковано: 31.10.2022р. о 10:50, автор: Рахівська міська рада

Вже понад два роки Рахівська міська рада разом із селищною радою громади Бістра, Румунія, реалізовують проект «Сприяння культурі гуцульського етносу в румунсько-українському прикордонному регіоні – ProHutsul» 2SOFT/2.1/10, який фінансується через європейський інструмент добросусідства – Програму «Румунія-Україна 2014-2020».

Через ряд перешкод, таких як карантинні обмеження по всій Європі та військові дії в Україні, доводилось кілька разів призупиняти проект та змінювати структуру, щоб змогти реалізувати його до кінця за таких складних умов.

Окрім заходів з культурного обміну та друку промоційних матеріалів, а також спільного веб-сайту з інтерактивною екскурсією, партнерами було виконано два інфраструктурні компоненти: реставрація будинку-музею гуцульського поета Гаврила Климпуша в громаді Бістра, Румунія, та капітальний ремонт сцени амфітеатру «Буркут» в місті Рахів.

Сцена була повністю реконструйована ще минулого року. Зараз будівельні роботи довкола амфітеатру продовжено. Так, підрядник розпочав викладати мощення довкола сцени; на черзі – глядацький сектор.

Будівельну частину буде завершено в грудні цього року, сам проект закінчується в березні 2023.