• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Виставка «Будні АТО»
опубліковано: 22.02.2017р. о 16:37, автор: Рахівська міська рада

За ініціативи ГО «Спілка учасників АТО» Рахівський едельвейс», 22 лютого у Рахівській ЗОШ №2 I-III ст. відбулося відкриття пересувної виставки «Будні АТО».

Люди настільки збайдужіли до новин зі сходу, що сприймають їх як щось буденне, забуваючи про те, що там війна і наші хлопці – воюють, калічаться і гинуть за нашу країну, пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Ігор Кальба.

Мета виставки: віддати належну шану патріотизму і мужності героїв Рахівського району, які встали на захист національних інтересів і територіальної цілісності держави та відтворити будні наших вояків в АТО. Більше 130 фотографій наших захисників із Дебальцівського, Іловайського плацдарму, Мар’янки, Авдіївки, станиці Луганської та інших найгарячіших точок фронту презентують побут та важкі умови несення служби.

На виставці представлена військова амуніція (бронежилети, шоломи, протигаз, фляга та інші елементи) і фрагменти зброї — відламки міноментних мін, гранатомет Муха (РПГ-18). Старший лейтенант ЗСУ Василь Мисинчук надіслав кілька наборів «сухпайків». Експозиція постійно поповнюється новими експонатами.
На шкільній перерві, діти з цікавістю роздивлялись світлини, приміряли бронежилети, шоломи, протигаз, цілились із гранатомета, емоційно ділились враженнями. Сподіваємося, що даний захід сколихне наших учнів і назавжди залишить відбиток у їхньому серці. Вони стануть більш відповідальними і сумлінними, адже за можливість жити і вчитися під мирним небом у незалежній Україні, воюють наші військові в АТО.