• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
опубліковано: 23.08.2019р. о 11:00, автор: Рахівська міська рада

Завтра українська нація святкуватиме найбільш значуще свято – День народження нашої країни!

День незалежності України — найважливіше національне свято для кожного українця. Дата 24 серпня пов’язана з прийняттям цього дня в 1991 р. Верховною Радою тоді ще Української РСР Акта проголошення незалежності України:

«Виходячи зі смертельної небезпеки, яка нависла над Україною у зв’язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 р., продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи Декларацію про Державний суверенітет України, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної Української держави — України.
Територія України є неподільною і недоторканною.
Віднині на території України мають чинність винятково Конституція і закони України.
Цей акт набирає чинності з моменту його схвалення».

Цей короткий документ мав величезне значення, адже він заклав підґрунтя для побудови незалежної Української держави, яка була багатовіковою мрією нашого народу.

Напередодні цього величного дня, Україна відмічає День Державного прапора. Це свято встановлено “…На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…” згідно з Указом Президента від 23 серпня 2004 року. У 2009 році було внесено зміни до цього указу, й засновано щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Так, сьогодні, 23 серпня, в Рахові пройшли урочистості до Дня державного прапора України, в яких, серед інших трудових колективів та патріотично налаштованих містян, взяли участь представники апарату Рахівської міської ради.

Щиро вітаємо рахівчан та гостей міста з Днем державного прапора та найголовнішим для нас святом – Днем незалежності України! Бажаємо добробуту в домівках, тепла в серцях та миру на нашій рідній землі – прекрасній Україні!

Нагадуємо, що завтра, 24 серпня, в рамках Міжнародного веломарафону та до Дня незалежності України Рахівська міська рада запрошує вас всіх до участі в дитячих велоперегонах (початок реєстрації маленьких учасників – 9:00, площа перед РБК) та у велопараді у вишиванках (старт з площі перед РБК о 13:00)
Більше інформації:
https://rakhiv-mr.gov.ua/zakhody-v-ramkakh-mizhnarodnoho-velomarafonu-stezhkamy-opryshkiv-do-dnya-nezalezhnosti-ukrayiny/

З Днем народження, країно!
Слава Україні! Героям слава!