• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
За особливі досягнення молодь може отримати премію Кабінету Міністрів
опубліковано: 20.01.2017р. о 11:40, автор: Рахівська міська рада

До уваги громадських об’єднань (які не мають статус всеукраїнських), відокремлених підрозділів всеукраїнських громадських організацій, благодійних організацій, а також місцевих або регіональних засобів масової інформації.

Нагадуємо про можливість подання в Міністерство молоді та спорту України до 1 березня 2017 року пропозицій щодо кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України.

У 2016 році вдосконалено нормативно-правову базу щодо присудження премій, і тепер більше уваги при їх призначенні приділятиметься молодим громадським та культурним діячам, вченим, спортсменам та ін., які живуть і працюють у регіонах. Збільшено розмір премії – замість 60 премій по 3 000 грн., тепер буде до 20 премій по 50 000 грн. кожна.

З положенням про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, а також з переліком необхідних документів можна ознайомитись за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248927336.

За додатковою інформацією звертатись: управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, тел. (0312) 61 62 55, Савченко Ірина Петрівна.