• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
За рахунок державної субвенції у Рахові капітально ремонтують систему мереж централізованого теплопостачання
опубліковано: 01.12.2016р. о 12:49, автор: Рахівська міська рада

Мережа теплопостачання вже давно потребувала капітального ремонту. Керівництво міської ради звернулося до народного депутата України Петьовки Василя Васильовича, з проханням  клопотати про виділення місту субвенцію з державного бюджету на капітальний ремонт мережі. Питання вирішено позитивно.

Завдяки державній субвенції роботи із заміни труб теплопостачання  будуть виконані у найкоротші терміни.  Субвенцію   місто отримало у розмірі 3 млн. 418 тис. гривень,  спів фінансування у розмірі 10% передбачено  з міського бюджету.

Капітальний ремонт діючої мережі  дозволить якісно і в повному обсязі забезпечити теплом жителів міста Рахова і структури які розміщені на території міста: садочки, адміністративні будівлі, приватні заклади.

Одночасно, для комфортного перебування найменших мешканців міста у дошкільному навчальному закладі № 1, закінчуються роботи із заміни внутрішньої мережі теплопостачання.  Фінансування даних робіт передбачається провести за рахунок  коштів  міського бюджету, за ініціативи депутатів Рахівської міської ради.