• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Закарпатська ОДА розірве договори з перевізниками за зрив графіків руху
опубліковано: 12.01.2017р. о 15:40, автор: Рахівська міська рада

Проблеми, які виникли з перевезенням закарпатців протягом святкових днів розглянули 10 січня на нараді в Закарпатській ОДА. Зокрема – відсутність приміського сполучення в Іршавському районі під час Різдвяних свят, що набуло розголосу в електронних ЗМІ та соцмережах.


Як відзначив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр, приміські маршрути руху належать до компетенції районних адміністрацій, саме вони несуть відповідальність за перевезення пасажирів на цих рейсах. Аби таких випадків у подальшому не виникало, Е. Маляр рекомендував Іршавській райдержадміністрації переглянути періодичність автобусних рейсів, розробити розклади руху на вихідні дні та зобов’язати перевізників їх виконувати.
Крім того, за інформацією ПрАТ «Закарпатавтотранс», протягом святкових днів в області були випадки недотримання перевізниками узгоджених напередодні графіків руху на міжміських маршрутах. З ними, за словами Едуарда Маляра, Закарпатська ОДА достроково розірве договори на перевезення.