• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Закарпатських журналістів запрошують до участі в конкурсі “Спроможні громади – сильна держава”
опубліковано: 18.07.2016р. о 09:23, автор: Рахівська міська рада

Асоціація міст України оголошує конкурс серед регіональних засобів масової інформації на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон».

Старт «Децентралізаційному марафону» було дано 21 червня в Одесі під час ХІІ Українського муніципального форуму у присутності майже 250 голів громад з усіх регіонів України. Цю всеукраїнську акцію ініціювала Асоціації міст України з метою активізації та стимулювання процесу об’єднання і  формування спроможних громад (лінк на публікацію на сайті АМУ).

«Децентралізаційний марафон» – це широкомасштабна акція, яка охоплює всі регіони України. Протягом півроку (з червня по грудень 2016 року) у громадах відбудеться близько 1000 виїзних заходів, які організують регіональні відділення Асоціації. Регіональні консультанти проінформують про переваги децентралізації, роз’яснять процеси та етапи об’єднання громад, проконсультують і допоможуть підготувати необхідні документи та проекти рішень. Важливим мотиваційним стимулом та чинником переконання у користі формування спроможних громад стане участь у марафоні керівників уже діючих об’єднаних територіальних громад та їх розповідь про життя після об’єднання.

Мета конкурсу 

Залучити регіональні ЗМІ до просування децентралізаційної реформи, висвітлення процесу об’єднання та формування спроможних громад, поширення інформації про життя громад після об’єднання, їх успіхи та розвиток.

Проведення конкурсу

Конкурс проводиться у кожній області окремо, організаторами виступають регіональні відділення  Асоціації міст України.

Номінації конкурсу

Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ

Телевізійна програма (або серія програм)

Радіопрограма (або серія програм)

Участь у конкурсі

Для участі у Конкурсі потрібно подати у Закарпатське регіональне відділення АМУ заявку та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року у регіональних медіа (державних, комунальних, приватних). Головна вимога – змістовне висвітлення «Децентралізаційного марафону».

Контакт регіонального відділення АМУ:

пл. Поштова,3, кім.302,

м. Ужгород , Закарпатська обл., 88001

Тел./факс(312) 615-584,  (03122) 320-83

E-mail: zrv_amu@ukr.net

Виконавчий директор

Ревтій Іван Іванович

Календар проведення конкурсу 

Оголошення Конкурсу  2 липня

Прийом публікацій 4 липня – 4 жовтня

Оголошення переможців в областях – 15 листопада

Церемонія нагородження переможців в областях – листопад

Спеціальний захід АМУ для журналістів регіональних ЗМІ у Києві – грудень

Нагородження переможців конкурсу

Переможці Конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.

Конкурс для регіональних ЗМІ на краще висвітлення «Децентралізаційного марафону» проводиться в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), яку реалізує АМУ за підтримки USAID.

Прес-служба АМУ,

044 486 28 12

http://auc.org.ua/