• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Закарпатці продовжують активно долучатися до відбору у підрозділ НПУ «Лють»: серед кандидатів – поліцейські, цивільні з трьома вищими освітами, пекарі, вчителі та інженери
опубліковано: 17.02.2023р. о 16:06, автор: Рахівська міська рада

На Закарпатті триває набір до новоствореного воєнізованого підрозділу Національної поліції України «Лють». До відділків поліції та Центрів надання адміністративних послуг уже звернулися 360 добровольців з числа цивільних осіб та 82 діючих поліцейських, які хочуть стати частиною команди. Найбільше добровольців в Ужгороді, Мукачеві, Берегові та Тячеві.

Набір відбувається з числа громадян України віком від 18 до 55 років. На Закарпатті переважна більшість кандидатів на проходження служби до воєнізованого підрозділу «Лють» – це свідомі молоді люди.
Наразі чимала кількість кандидатів вже встигли пройти тестування, співбесіду, здали нормативи із фізичної підготовки та проходять військово-лікарську комісію.

Варто відзначити, що більшість кандидатів на вакантні посади у новоствореному підрозділі – діючі та колишні працівники поліції. Також у списках претендентів велика кількість водіїв, є медики, інженери. Крім цього заявки подають вчителі, художники та пекарі. На Закарпатті серед кандидатів – люди з трьома вищими освітами.

Національна поліція України забезпечить кожному із них якісну підготовку, яка дозволить опанувати усі необхідні навички для служби та гарантує гідне матеріальне забезпечення.
Набір до підрозділу «Лють» наразі ще триває.

Усі бажаючі можуть заповнити анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, звернутися до відділення поліції в своєму місті або до рекрутера місцевого Центру надання адміністративних послуг.