• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Закарпатці сплатили майже 5 мільярдів гривень податків
опубліковано: 06.12.2017р. о 09:10, автор: Рахівська міська рада

До Зведеного бюджету платники податків спрямували понад 4 мільярди 856 мільйонів гривень податків, зборів та інших платежів. У порівняні з аналогічним періодом минулого року, кількість перерахованих до казни податків збільшилась на 882,7 мільйони гривень.

Про це інформує Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Державний бюджет отримав 1 мільярд 855 мільйонів гривень податків. Сума надходжень на майже 303 мільйони гривень (19,5%) перевищила показник аналогічного періоду минулого року.

За словами керівника відомства, у розрізі основних платежів протягом одинадцяти місяців поточного року до Зведеного бюджету надійшло майже 2 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб. Надходження податку на прибуток з початку року становить понад 275 млн грн. Крім того, зросло надходження податку на додану вартість, і становить майже 653 млн грн.

У звітному періоді до місцевих бюджетів надійшло більше 3 мільярдів гривень податків та інших обов’язкових платежів. Зазначена сума на майже 580 мільйонів гривень більше надходжень аналогічного періоду минулого року.
Суб’єкти господарювання – «спрощенці» сплатили більше 415 мільйонів гривень єдиного податку. Цьогорічний показник на 139 мільйонів перевищив суму надходжень минулого року.

Платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Закарпаття перерахували до Цільових фондів понад 2 мільярди 712 млрд гривень. У порівнянні з січнем-листопадом минулого року надходження збільшились майже на 823,6 мільйонів гривень.

Начальник Головного управління ДФС у Закарпатській відзначає, що позитивна динаміка бюджетних надходжень обумовлена активною позицією платників податків, які з розумінням виконують свій конституційний обов’язок перед державою. Фахівці переконані, що в цьому процесі надзвичайно важливу роль відіграють електронні сервіси ДФС та якісно надані адміністративні послуги.