• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Запрацювали офіційний чат-бот та офіційний телеграм-канал ПрАТ «Закарпаттяобленерго»
опубліковано: 16.12.2022р. о 09:52, автор: Рахівська міська рада

Шановні споживачі! Від сьогодні працює офіційний чат-бот та офіційний телеграм-канал ПрАТ «Закарпаттяобленерго», які розроблені для покращення комунікації зі споживачами. 

В чат-боті, зокрема, будуть публікуватись графіки включень/відключень електроенергії, відповіді на поширені питання. Також, за допомогою чат-бота споживачі електроенергії мають змогу повідомити про проблеми з електропостачанням, інформувати товариство про тривалі позапланові відключення, аварійні ситуації. 

Інформуємо, що офіційний телеграм-канал товариства має назву: «Закарпаттяобленерго. Офіційно.», його можна знайти за посиланням: https://t.me/zakarpatenergyofficial.

Офіційний чат-бот можна знайти за посиланням https://t.me/zakarpatenergypower_bot для месенджера Telegram, або за посиланням viber://pa?chatURI=zakarpatenergypower для месенджера Viber. Назва офіційного чат-бота: «Закарпаттяобленерго. Чат-бот. Офіційно.»

Також продовжує працювати чат-бот ПрАТ «Закарпаттяобленерго» для передачі показів приладів обліку: https://t.me/zakarpatenergybot

Важливо: всі інші чат-боти чи телеграм-канали нібито від «Закарпаттяобленерго» (саме так його презентують невідомі розробники) не є розробкою товариства!

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить керуватися тільки офіційною інформацією, отриманою із офіційного сайту товариства – https://zakarpat.energy/, з фейсбук-сторінки товариства (https://www.facebook.com/Zakoblenergo/) та з названих вище телеграм-каналу і чат-боту.

Здолаємо всі труднощі, вистоїмо, переможемо! Все є і буде Україна!

 

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»