• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Засідання за круглим столом (ФОТО)
опубліковано: 14.11.2023р. о 13:31, автор: Рахівська міська рада

10 листопада 2023 року на базі Рахівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулося засідання за круглим столом на тему: “Сприяння зайнятості особам, що опинилися у складних життєвих обставинах”. Ініціаторами засідання були представники Центру надання соціальних послуг Рахівської міської ради”. Відкрила засідання виконуюча обов’язки директора Рахівської філії Тетяна СЕМЕНЮК, яка ознайомила присутніх із сучасним комплексом послуг, що надає служба зайнятості, зокрема: сприяння у працевлаштуванні, надання ваучера для конкурентоздатності на ринку праці, отримання мікрогранту, компенсації витрат за оплату праці працевлаштованих та для малозабепечених осіб.

Директорка Центру надання соціальних послуг Рахівської міської ради Оксана НЕБЕЛІВСЬКА повідомила про звернення вразливих груп населення, осіб/сімей в установу , які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати та про чинники , що можуть зумовити складні життєві обставини такі, як безробіття. Обговорили питання потреб ветеранів війни у соціальних послугах, згідно проведеного анкетування та в разі їх бажання допомозі у пошуку роботи.

В результаті засідання відбулася домовленість про підписання угоди про спільну діяльність, з метою допомоги особам у працевлаштуванні, психологічної підтримки та інтеграції у суспільство.