• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Знайомство із бібліотекою (ФОТО)
опубліковано: 02.06.2022р. о 12:55, автор: Рахівська міська рада

Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – життя! Діти – це диво, яке наповнює існування кожного дорослого щирою радістю і теплотою. У перший день літа ми традиційно відзначаємо міжнародний День захисту дітей.

З нагоди цього свята, бібліотекарі Рахівської бібліотеки для дітей – Любов Лазоряк та Марія Яворенко, спільно з вихователем дитячого садочка «Смерічка» Марією Гололобов, провели арт-креатив «Світ дитинства, фантазій і мрій».

Працівники бібліотеки підготували аплікацію – яскраве жовте сонечко без промінчиків і дітки приклеювали вирізані з синього паперу долоньки на яких написано: „Ми за мир!” і приклеювали їх, ніби створюючи промінчики.

Бібліотекар читальної зали провела гру «Весела руханка», де дітки під музичний супровід плескали в долоньки, співали та весело пританцьовували.

Так як свято відзначається в перший день літа – дітки розповідали віршики про літо та ділилися своїми мріями про те, як планують провести літні місяці в колі сім’ї та друзів.

Цікавим для вихованців садочка став перегляд мультфільму про права та обов’язки дітей.

Приємно, що діти отримали від перебування в книгозбірні море задоволення і незабутніх вражень.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали відповідальними громадянами та патріотами своєї країни.