• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З МЕШКАНЦЯМИ МІСТА
опубліковано: 09.08.2016р. о 15:57, автор: Рахівська міська рада

4 серпня у районному будинку культури відбулась відкрита зустріч міського голови Віктора Медвідя з підприємцями та мешканцями міста. У звіті мер міста доповів про капітальний та поточний ремонт вулиць, реконструкцію та благоустрій площі Гуцульскої, будівництво мережі водопостачання по вулиці Київській, встановлення автобусних зупинок, а також про спорудження площадок під сміттєві баки у дворах багатоповерхівок міста.

Голова міста проінформував присутніх про роботу, яка була виконана відповідно до Програми протипаводкових заходів: капітальний ремонт берегоукріплень на вулицях Довженка, Вільшинський, Довбуша, Б. Хмельницького. Відповідно до цієї ж програми були встановлені залізобетонні лотки для регуляції потоків води на вулицях Кармелюка, Партизанська, Підгірна, Щорса (Гірська).

Очільник міста розповів про виконану роботу по прочистці ливневих стоків, ремонт покрівлі та димовентканалів  на багатоквартирних будинках. Наголосив на роботі, яка пов’язана з  розвитком спорту та туризму в місті, а саме: розпочато будівництво спортивного майданчика біля загальноосвітньої школи № 1, проведено перший міський турнір з міні-футболу ім. В. Гаджеги, міські змагання по стрільбі з пневматичної гвинтівки,  Всеукраїнські змагання зі спортивного  орієнтування та чемпіонату Закарпатської області зі «STREET WORKOUT». Міська рада виділила кошти на розвиток спортивного клубу «Карпати».

За підтримки та ініціативи Рахівської міської ради, відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста було  проведено екологічну акцію «Година Землі», районний захід «Ми таланти твої, Україно!» , міське свято Випускників, конкурс краси «Міні міс Рахів» та 1 червня найменших жителів міста привітали з Міжнародним днем захисту дітей. У доповіді Віктор Медвідь відмітив про міжнародні зв’язки між містами – побратимами: повідомив про відпочинок рахівських дітей на озері Балатон (Угорщина), у містах Бельск-Подляскі (Польша) та  Сегет (Угорщина) Зазначив, що талановиті рахівчани брали участь у пісенних і танцювальних фестивалях та конкурсах за кордоном, а наше місто зустрічало танцювальні колективи міст-побратимів.

По закінченню доповіді, міський голова спільно з громадою обговорили ряд проблем: стан справ у  районній лікарні,  заміну крівель на багатоповерхових будинках, можливість встановлення світлофорів та нанесення дорожньої розмітки. Окрім того, учасники зустрічі підняли проблему сміттєзвалища, забруднення річки Тиса та потічків,  висловились щодо роботи комунальних підприємств.

Відповідні зустрічі-спілкування з громадою передбачаються проводитися постійно, ажде саме в такий спосіб можна відкрито обговорити проблеми, без вирішення яких неможливий подальший розвиток міста.