• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Зустріч з медиками відбулась у Рахівській районній лікарні (ФОТО)
опубліковано: 06.09.2023р. о 15:05, автор: Рахівська міська рада

Шостого вересня в. п. міського голови, секретар ради та виконкому Євген МОЛНАР  та перший заступник міського голови Іван МОЛДАВЧУК провели робочу зустріч з медиками КНП «Рахівська районна лікарня щодо діяльності комунального підприємства.

Були обговорені питання завершення будівництва акушерсько-гінекологічного корпусу, переоблаштування найпростішого укриття , яке знаходиться на території лікарні, у захисну споруду цивільного захисту, покращення умов перебування пацієнтів у педіатричному відділенні шляхом покращення санітарних норм, ремонт наркозного апарату для забезпечення належної роботи під час оперативних втручань у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Також було обговорено заробітну плату працівників лікарні.

Директор КНП «Рахівська РЛ» Володимир СИМУЛИК зазначив,  що все придбане раніше дороговартісне медичне обладнання введене в експлуатацію та використовується за цільовим призначенням. Медичний персонал проходить курсову підготовку  та надалі  буде підвищувати свою кваліфікацію з метою забезпечення надання якісної медичної допомоги.  Акцентував увагу на доцільності прикласти максимум зусиль, щодо приведення у відповідність до  вимог  нових ДБН умов безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до безпосереднього місця надання медичної допомоги (в тому числі, здійснити відновлення ліфтових шахт у корпусах закладу, де це можливо).

Відмітивши, що здійснюється активна робота задля забезпечення  функціонування реабілітаційного відділення, проводиться ремонт, організована співпраця з благодійним фондом, щодо постачання в КНП «Рахівська РЛ» обладнання на суму понад 3 млн. грн.

На зустрічі було вирішено направити до територіальних громад Рахівського району листи про можливість фінансової підтримки  КНП «Рахівська районна лікарня» Рахівської міської ради, як кластерного закладу охорони здоров’я нашого району.