Фахівці Закарпатської ОДА пройшли другий курс навчання на тему “Публічні закупівлі”

👁 929    |    Опубліковано: 01.02.2017 о 10:12    |    Автор:    |   
Категорії: Новини області   |   

 


 


Директор департаменту економіки Денис Ман та заступник директора департаменту фінансів Михайло Петрішка взяли участь у другому курсі навчання з теми публічних закупівель, організованого Мінекономрозвитку.

Навчання, яке пройшло протягом 30-31 січня у м.Київ, зібрало представників облдержадміністрацій з усієї країни, представників судової системи, Антимонопольного комітету, НАБУ, експертів зі США та Грузії, а також всіх зацікавлених у впровадженні системи публічних закупівель в Україні.

Учасники заходу оволоділи новими знаннями із досвіду Світового банку щодо здійснення закупівель, а також обговорили нові законодавчі ініціативи в системі державних закупівель в Україні.

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації закликає закарпатських підприємців реєструватися в системі Prozorro та спільно із замовниками допомагати максимально ефективно, прозоро та економно використовувати бюджетні кошти.

Найближчим часом в Закарпатській області заплановано провести інформаційну кампанію та інші заходи для залучення підприємців до закупівель через електронні майданчики, а також необхідні для цього навчання замовників.

Share