На зміну АТО прийшла операція об’єднаних сил: Порошенко підписав відповідний указ

👁 861    |    Опубліковано: 03.05.2018 о 09:22    |    Автор:    |   
Категорії: Новини   |   

 


 


Указ про зміну формату АТО було підписано сьогодні, 30 квітня.

Разом з тим, Верховний Головнокомандувач ЗСУ підписав наказ “Про початок операції Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей”.

За словами Порошенко, згідно цього наказу з 14.00 30 квітня операція розпочинається, відповідно до плану операції Об’єднаних сил.

Відтепер керівництво силами й засобами ЗСУ покладатиметься на командувача Об’єднаних сил.

Разом з тим, він підписав наказ верховного головнокомандувача “Про затвердження положення про об’єднаний оперативний штаб ЗСУ”.

— Це нові можливості захисту української території, українських громадян. Ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше земля окупованого Донбасу повернулася під суверенітет України, а для сотень тисяч, мільйонів тимчасово переміщених осіб, які змушені були покинути донецьку та луганську землі, ми створимо умови для того, щоб вони якнайшвидше повернулися і відновили нормальне життя на Донбасі”, – підкреслив Порошенко.

Президент зазначив, що прийнятий Верховною Радою закон про реінтеграцію Донбасу відображає його стратегію щодо звільнення окупованих територій.

Нагадаємо, Атитерористична операція розпочалась ще у квітні 2014 року.

Share