УРОЧИСТО, СВЯТКОВО ТА ПІД БУРХЛИВІ ОПЛЕСКИ: У РАХОВІ ВИСТУПИВ ХОР ІМ.Г.ВЕРЬОВКИ ( ВІДЕО, ФОТО ОНОВЛЮЮТЬСЯ)

👁 473    |    Опубліковано: 24.08.2021 о 15:19    |    Автор:    |   
Категорії: Важливе, Новини, Новини Рахова   |   

 


 


23 серпня, у ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА В ПЕРЕДДЕНЬ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ,у Рахові виступив національний заслужений академічний народний хор імені Григорія Верьовки.

Хор імені Григорія Верьовки виступив під керівництвом народного артиста України, професора Зіновія Корінця перед Рахівським будинком культури. Зі сцени звучали етнічно-фольклорні пісні, які виконувались у супроводі хореографічних композицій, що додавало яскравості та колориту виступу у виконані хору – гордості українського мистецтва.

Зазначимо, що хор імені Григорія Верьовки заснований у Харкові у 1943 році. Хор Верьовки гастролював у Мексиці, Канаді, Франції, Швейцарії, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччині та низці інших країн світу, він традиційно є учасником великих українських державних заходів. Має багато національних і міжнародних відзнак, зокрема за великий внесок у справу миру й дружби між народами нагороджений срібною медаллю Всесвітньої ради миру.

Основу репертуару становлять український фольклор, пісні й танці інших народів.

Наразі хор Верьовки вважається найбільшим українським професійним колективом. Він має три групи: хорову, оркестрову та хореографічну, де на провідних ролях народні й заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України.

Голова Рахівської територіальної громади Віктор Медвідь звернувся до народного хору зі словами подяки та зазначив, що Рахів завжди радо зустрічатиме цей митецький колектив у себе в гостях.

Share