• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
104 річницю від дня народження на Великдень відзначила закарпатка Уляна Кара (ФОТО)
опубліковано: 19.04.2017р. о 13:28, автор: Рахівська міська рада

18 квітня в селі Великі Геївці, у родині Уляни Кара, окрім Великодніх свят, відзначали ще й подвійний день народження: 80-тий та 104-тий. Уляні Олександрівні Кара, виповнилося 104 роки, а її доньці Гізеллі – 80.

Уляна Олександрівна, якій виповнилося 104 роки, сама виховала двох дітей. Чоловіка втратила на війні, однак оптимізм та віра в краще завжди були з нею. Усе життя жінка працювала в колгоспі не покладаючи рук, а по домашньому господарству допомагала рідним майже до 100 літ. Вчила дітей жити чесно, вірити в Бога, ходити до церкви. Донька  Гізелла розповідає:

«Моя мати завжди вчила мене вірити в Бога, любити одне одного, поважати інших. Вона дуже розумна жінка і ця мудрість – найцінніше, що ми від неї отримали.»

Ніколи не опускати руки, не скаржитися на життя і просити в Бога кращої долі – ці настанови, які отримали від бабусі діти та онуки, в родині свято шанують. Зараз ці настанови пізнає і маленька праправнучка, яка молодша від Уляни Олександрівни рівно на сто років. У родині сподіваються, що колись вона буде вчити вже своїх нащадків тих цінностей, що колись пані Уляна навчала своїх дітей та онуків.

Хоч усі свята у цій хаті звикли відзначати у родинному колі, та гостям тут завжди раді. З поважним ювілеєм – 104 днем народження, окрім рідних та близьких іменинницю привітали і від імені народного депутата України Василя Петьовки.  Разом з побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла, щастя, благополуччя, його помічник Михайло Штефко урочисто вручив  іменинниці від народного депутата у подарунок цінну річ – пральну машину та квіти.